Najczęściej zadawane pytania

Może odbyć się w siedzibie Kancelarii czyli w lokalu przy ulicy Matysiaka 2/4, lub mieć charakter całkowicie zdalny.

Po przedstawieniu problemu prawnego, zostaniesz poinformowany/poinformowana o koszcie usługi. Potem w zależności od rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy:

  1. nastąpi etap analizy dokumentów, poprzedzający kolejne spotkanie,
  2. dojdzie do rozmowy, podczas której zadam Ci kilka lub kilkanaście pytań, pozwalających mi lepiej znaleźć rozwiązania Twojego problemu,

Konsultacja zakończy się – w zależności od Twojej decyzji, ustną poradą lub opinią prawną. Może być również początkiem dłuższej współpracy i prowadzić do dalszego etapu, czyli podpisania umowy i udzielenia pełnomocnictwa lub upoważnienia do obrony.

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Każdą sprawę prowadzę osobiście, wszystkie zawiłości wyjaśniam przystępnym językiem, oraz systematycznie informuje o postępach danej sprawy.

Na mojej stronie nie odnajdziesz cennika usług adwokackich, ponieważ jako adwokat nie mogę go publikować. W innym wypadku narażałabym się na odpowiedzialność dyscyplinarną. Nie oznacza to, że koszt prowadzenia sprawy będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Po wstępnej analizie Twojego problemu dowiesz się jaki będzie koszt prowadzenia Twojej sprawy. Taka wycena nie zobowiązuje w żadnym stopniu do podjęcia współpracy.

Zakładając Kancelarię zdecydowałam, że nie będę rywalizować ceną, ale jakością. Finalnie prowadzę mniej spraw, ale każdej mogę poświęcić odpowiednią uwagę i wykazać się osobistym zaangażowaniem.

Tak, oczywiście. To Ty decydujesz z jakiego zakresu pomocy chcesz skorzystać.

Nigdy nie zagwarantuje Ci, że sprawa z którą do mnie przyjdziesz zakończy się pozytywnie. Na to składa się wiele elementów, których nie mogę z góry przewidzieć. Z mojej strony mogę obiecać, że zajmę się Twoją sprawa, tak jakbym chciała, żeby ktoś zajął się moją.

Tak, zapraszam do kontaktu, spróbujemy wspólnie znaleźć odpowiedni termin.

Jako mama wiem, że zapewnienie opieki do dzieci stanowi często bardzo trudne wyzwanie. Dla mnie nie stanowi to przeszkody do odbycia spotkania, zawsze znajdą się kredki do malowania.

W tym miejscu zapraszam Cię do zapoznania się z moją stroną, znajdziesz tam szczegółowy wykaz.

W razie wątpliwości zadzwoń: 696-17-07-17 lub napisz e-maila: adwokat@dariaradlowska.pl

Przewiń na górę